Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Dub FX w Katowicach i Krakowie


data: 2011-11-05

4.11.2011 / MegaClub / Katowice

5.11.2011 / Kraków / TBA

 
Dzięki wyzwolonej duszy i nieograniczonej kreatywności, poprzez swoje występy na żywo na ulicach europejskich miast, koncerty i niesamowity talent, DubFX zdobył serca publiki z całego świata.
 
Już 4 listopada wystąpi dla Was w katowickim Mega Club oraz 5 listopada w Krakowskim TBA w ramach nowego cyklu imprez "Face The Music", który opanuje Polskę tej jesieni!
 
Dub Fx, czyli Benjamin Stanford, to światowej sławy wykonawca z St Kilda, Melbourne w Australii. Znakiem rozpoznawczym Bena jest tworzenie na żywo złożonych utworów muzycznych, używając do tego jedynie własnego głosu, jego zapętlenia oraz efektów uzyskiwanych przy pomocy specjalnego urządzenia. 
 
Podczas podróży i występów artyście towarzyszy jego narzeczona, Flower Fairy (Shoshana Sadia), z którą poznali się w Manchesterze. Jej wokal możecie usłyszeć na albumie 'Everythinks A Ripple', w utworach 'Wandering Love' i 'Time Will Tell'. Sam Ben wydał 2 płyty 'live'. Studyjny album Duba Fx nosi tytuł 'Everythinks A Ripple'. Ukazał się pod koniec 2009 roku I zawiera takie utwory, jak 'Love Someone' i 'Flow' - numery, które stały się popularne dzięki pewnemu filmowcu, który nagrał występy Bena i umieścił je na YouTube. W 2010 roku Dub Fx przy współpracy z Siriusem wydał album zatytułowany 'Dub FX and Sirius A Crossworlds'. Jeszcze w tym roku można spodziewać się kolejnego solowego albumu Ben'a - 'Everythanks A Ripple (Remix Album)', wyprodukowanego przy współpracy z innymi artystami i zawierającego całe mnóstwo innych niespodzianek.
 
Na imprezy z cyklu "Face The Music" zapraszają:

Agencja Illegalbreaks oraz marka House. 

www.house.pl
 
 

Ceny biletów: 

40zł (pierwsze 400szt)
55zł (do 15 września)
65zł (od 16 września) 
75 zł (w dniu koncertu)
 
Punkty sprzedaży: salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn i inne punkty Ticketpro w całej Polsce. 
Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl , www.muno.pl
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony