Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

DIGITALISM + ... + ... @ 1500m2 do wynajęcia || 13.12.2013


data: 2013-12-13


Co roku w grudniu, mniej więcej w połowie niejaki bshosa celebruje publicznie swoje urodziny. Te cieszą się już dosyć sporą renomą, wziąwszy pod uwagę, że lista dotychczasowych gości obejmuje: Simian Mobile Disco, DJ Koze, Robag Wruhme, Joris Voorn, Ben Klock, Ray Okpara, 2000 and One, Midland, Pangaea, Ion Ludwig i wiele innych znamienitych postaci.

W tym roku nie odpuszcza tempa i w roli headlinerów zaproszono  Digitalism, a to tylko pierwszy z 3 zagranicznych gości.

13.12.2013
start: 22:00

1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20

cast:

DIGITALISM (Kitsune // DE)

Niektórzy wymieniają ich jednym tchem zaraz obok Daft Punk czy Justice - nie ma w tym nic dziwnego, bo choć pochodzą z Hamburga, są jednymi z nielicznych, którzy odnieśli ogromny sukces na zdominowanej przez francuzów scenie electro-house. Wypracowany unikalny styl ich kompozycji, który możecie usłyszeć na dwóch świetnie przyjętych płytach - Idealism i I Love You Dude potwierdza zasadność takiego wyboru. Ich muzyka balansuje gdzieś pomiędzy electro, rockiem i indie, stojąc gdzieś pomiędzy masywnymi brzmieniami i popowymi melodiami. Jak sami mówią inspiruje ich zarówno french touch, gitarowe riffy The Strokes czy The Hives, wczesne płyty U2 i Vangelisa, ale także stare 8-bitowe gry, na których się wychowywali.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony