Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

ColorFun5km Warszawa - Prze_bieg jakiego nie było!


data: 2013-09-15
organizator: Color Me PL
miasto: Warszawa


ColorFun5km Warszawa, pierwsza polska edycja niezwykle kolorowej imprezy biegowej, zbliża się do stolicy wielkimi krokami. Aby dostarczyć uczestnikom i kibicom jeszcze więcej okazji do robienia zdjęć, trasa wydarzenia, które organizowane jest we współpracy ze Stadionem Narodowym, została zmodyfikowana i teraz jest jeszcze ciekawsza! Nowa trasa to także bardziej przyjazna data, która pozwoli wszystkim spragnionym kolorowych doznań wrócić spokojnie z wakacji i wspólnie z innymi cieszyć się prze_biegiem, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Ruszamy 15 września!

Miks kolorów, muzyki i biegania nie na czas, a dla przyjemności – tak w skrócie można opisać Prze_bieg ColorFun5km, wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.
15 września
tysiące osób spragnionych dobrej zabawy wyruszy spod Stadionu Narodowego na trasę wiodącą ulicami stolicy, a ich celem będzie wspólna zabawa w niezwykłej chmurze kolorów. Kolorowy proszek, którym uczestnicy będą obsypywani na trasie stanowi nawiązanie do Holi, hinduistycznego święta radości i wiosny zwanego również Festiwalem Kolorów. 

Trasa ColorFun5km obejmuje Wybrzeże Szczecińskie, Most Świętokrzyski oraz tereny wokół Stadionu Narodowego. Stadion Narodowy będzie można zobaczyć praktycznie z każdej strony. Nowa trasa, poprowadzona w sposób nieingerujący w funkcjonowanie centrum stolicy i życie mieszkańców, to także znacznie więcej miejsca dla rodzin, przyjaciół, znajomych i kibiców.

"Do tego, co stanowiło esencję atrakcyjności poprzedniej trasy – serce Warszawy, Stadion Narodowy, prze_bieg środkiem Mostu Świętokrzyskiego i oczywiście tony kolorów – dodaliśmy większą przyjazność i jeszcze więcej pretekstów foto!" – powiedział Paweł Świerżewski z Fundacji Color Me PL, która jest organizatorem wydarzenia.

Startery wszystkich, którzy już zapisali się na ColorFun5km z myślą o wcześniejszej dacie, pozostają aktualne bez jakichkolwiek zmian, a wstęp - poza bezpośrednią trasę prze_biegu - otwieramy dla wszystkich! Wszyscy ci, którzy zapisali się, a nie mogą w tym dniu dołączyć do zabawy. otrzymają zwrot poniesionych kosztów.

Oprócz niezwykłych, kolorowych  doznań na trasie, ColorFun5km  to także wyjątkowe, spersonalizowane podejście do uczestników, dzięki któremu kolorowy charakter imprezy nabierze jeszcze większego znaczenia. Każdy kto weźmie udział w ColorFun5km, będzie miał możliwość założenia własnego stroju, a jedyną sugestią organizatorów będzie jego kolor – biel strojów ma stanowić tło do burzy kolorów, jaką uczestnicy napotkają na trasie.

W ramach udziału w ColorFun5km Warszawa 2013 uczestnicy otrzymają m.in. vouchery o wartości 100 zł na sprzęt marki PUMA – partnera wydarzenia, tony kolorowego proszku na trasie, opaskę pamiątkową na mecie oraz przede wszystkim – możliwość uczestnictwa w niepowtarzalnym wydarzeniu, w którym zabawa, burza kolorów, muzyka (Tour Bus Red Bull) oraz konsultacje z ekspertami z Pumy stanowić będą najwyższą wartość, ale też pretekst do biegania dla czystej przyjemności, nie dla wyniku. Opłata startowa do 10 sierpnia wynosi 48 zł (dla wszystkich kreatywnych uczestników, którzy wyrażą siebie poprzez wyjątkowy strój), od 11 sierpnia - 65 zł, a dla dzieci  (w wieku 7-16) – 24 zł do 10 sierpnia, a od 11 sierpnia - 32,50 zł.

Zapisy odbywają się TUTAJ

Start biegu oraz meta zlokalizowane zostaną przy Stadionie Narodowym, a na jego terenie powstanie miasteczko ColorFun5km Warszawa, z licznymi atrakcjami skierowanymi do wszystkich uczestników imprezy.

ColorFun5km Warszawa. Prze_bieg jakiego nie było! – 15 września 2013, Stadion Narodowy

Przygotowania do tego wyjątkowo kolorowego wydarzenia można śledzić na FB
lub na stronie imprezy

**********************************************
Organizatorem ColorFun5km Warszawa jest fundacja Color Me PL. Celem Fundacji jest wspieranie i aktywizacja dzieci, młodzieży i dorosłych w obrębie aktywności fizycznej poprzez organizację wyjątkowych imprez będących dla nich atrakcyjną formą wyrażenia siebie w ruchu. "Mnóstwo ludzi postrzega nadal bieganie jako stosunkowo mało atrakcyjną, wręcz monotonną  formę aktywności ruchowej. Organizując tego typu imprezy, w których bieg nie stanowi jedynej formy atrakcji, dostarczamy ich uczestnikom ciekawej wartości dodanej. Niespotykana dotychczas  otoczka stanowi pretekst do spróbowania, jak wspaniałe może być bieganie. Wcześniej, czy później, większość z nas na pewno się w nim zakocha." – mówi Paweł Świerżewski z Fundacji ColorMe PL

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony