Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

BUTCH || 31.01 || NOWA JEROZOLIMA


data: 2014-01-31


Jedna z najbarwniejszych postaci sceny muzyki elektronicznej naszych czasów, rezydent berlińskiego Watergate. Producent, który nie boi się eksperymentować z brzmieniem, swobodnie poruszający się między gatunkami. DJ, który podczas swojego seta zabierze Cię w niezapomnianą podróż w najróżniejsze miejsca muzyki tanecznej. Będziecie mogli się o tym przekonać już 31 stycznia kiedy zagra dla publiki w Nowej Jerozolimie.

A mowa tu o pochodzącym z Niemiec artyście zwanym Butch.

Długo kojarzony z wytwórnią Great Stuff, w której to właśnie wydał swój debiutancki album Papillon (2008). Krążek zachwycił różnorodnością o czym świadczą numery takie jak: Jazzy Belle, Set It Off czy Mushroom Man. Po dwóch latach Butch powrócił z nowym wydawnictwem – Eyes Wide Open wydanym w labelu Bouq. Records, którego jest współwłaścicielem.

Choć od wydania ostatniego autorskiego albumu minęły dwa lata, muzyk nie próżnował. Zachwycał świetnymi EPkami np. Lullabies To Paralyze z numerem Medusa wydanej w Visionquest lub FTS z miażdżącym trackiem Dimensions (Desolat). W drugiej połowie 2013 roku ukazał się jego remix dla Booka Shade – Love Inc, który podkreślił wszystko co najlepsze w tym utworze.

Z końcem zeszłego roku Butch nawiązał także współpracę z żywą legendą – Ricardo Villalobosem, tworząc ButRic. Połączenie tych, dwóch uniwersalnych nazwisk to zapowiedź kolejnych skurczów nóg ;)

Main:
BUTCH
Pysh NoToMash
Tika Milano & Anja Kraft
Kuba Otłowski & Bartek Smurlik

Na bocznej sali dziesiąte urodziny kolektywu Fructi.org. świętować będą:

- Marcin Krupa (Ponton Music)
- Sovinsky (WAYMM/1500)
- Luc Vel Mzura (White Widow Brand)
- Luxtone (Fructi.ORG)
- Piter Parker (Deep House Polska)
- GplusR (Fructi.ORG)

Dołącz do wydarzenia na fb
Start: 23:00
TX: 15/20 PLN

Presale via biletomat

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony