Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

BLACK LABEL SOCIETY


data: 2011-06-28
artysta: BLACK LABEL SOCIETY
miasto: Kraków
adres: Studio, godz. 20.00 Wejście od godz. 19.00
cena biletów: W przedsprzedaży:100 zł W dniu koncertu: 120 zł

Zakk Wylde i jego formacja mają już na koncie blisko 2 mln sprzedanych płyt na całym świecie. Sam Wylde uważany jest za fenomenalnego gitarzystę i zarazem jednego z najlepszych specjalistów w swoim fachu. Jako jedyny artysta, poza Jimi Hendrixem, posiada wzmacniacze Marshalla sygnowane swoim nazwiskiem.

Zakk swoją karierę rozpoczął w wieku 19 lat, kiedy w 1986 roku dołączył jako gitarzysta do Ozzy'ego Osbourne'a. Wkrótce okazało się, że nie tylko znakomicie radzi sobie z gitarą, ale także i z komponowaniem nowych utworów. Współpracował z Osbournem m.in.. przy płytach "No Rest For The Wicked", "No More Tears" czy "Ozzmosis". Artysta wydał także jeden krążek z projektem Pride & Glory, album solowy, a przede wszystkim - nagrywa płyty z grupą Black Label Society.

Zespół zadebiutował krążkiem "Sonic Brew", który swoją premierę miał w 1999 r., do tej pory ukazało się 8 studyjnych płyt Black Label Society, z czego ostatnia - "Order Of The Black", wydana została w sierpniu, zeszłego roku. Sam Zakk Wylde zapewniał, że jest to "najcięższy i najseksowniejszy" materiał w historii grupy.

Album nagrany został w składzie: Will Hunt (dr), John DeServio (b), Nick Catanese (g) oraz naturalnie sam mistrz ceremonii - Zakk Wylde. I właśnie w takim składzie, we wrześniu grupa wyruszyła promować swój najnowszy krążek najpierw w Stanach, a następnie formacja przeniosła się na Stary Kontynent. A już 28 czerwca grupa ponownie zaprezentuje się polskiej publiczności! Formacja dotychczas dwukrotnie gościła w naszym kraju, w czerwcu 2005 r., zespół dał niezapomniane show w warszawskiej Stodole, a w marcu tego roku, powtórnie poajwił się w Warszawie, gdzie zagrał wyprzedany koncert w tym samym klubie. I tym razem na pewno nie zabraknie ani emocji, ani dobrego gitarowego grania, zapraszamy! Jako support pojawi się formacja Archer.

 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony