Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

AFROMENTAL || Hard Rock Cafe Warsaw || 19.11 || Support Mama Selita


data: 2013-11-19
artysta: Afromental
organizator: Agencja PLEJ
miasto: Warszawa
adres: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
cena biletów: 23/28/36 zł


Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było!

Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Repertuar grupy to mieszanka rocka, hip-hopu, soulu, R&B i popu. Są laureatami wielu konkursów i zdobywcami wielu nagród muzycznych.

Obecnie zespół pracuje nad materiałem DVD z zeszłorocznego koncertu zarejestrowanego podczas Kortowiady 2012. Wydanie koncertowego DVD planowane jest jeszcze w 2013 roku. Afromental w tym roku zdominował również wiosenne i jesienne ramówki telewizyjne. Wojtka „Łozo” Łozowskiego można po raz kolejny zobaczyć w roli jurora w szóstej już edycji programu „Must be the Music”, a Tomsona (Tomasza Lacha) i Barona (Aleksandra Milwiw-Barona) jako trenerów trzeciej edycji programu „The Voice of Poland”.

Afromental to: Łozo (Wojciech Łozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).

 

Support - Mama Selita

Mama Selita to zespół znany z rewelacyjnych występów na żywo i oryginalnie brzmiących nagrań. Grupa łączy melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny wokal w bezkompromisową, rockową muzykę, która nie daje się łatwo zaszufladkować.

Zespół ma za sobą kilkaset koncertów w Polsce, a także między innymi na imprezach takich jak London Live na Wembley Arena, Rock for People w Hradec Kralove, Zero Gravity w szwajcarskim Laax i Hanna Hanna Art Festival na Słowacji.

Bilety do nabycia w sieciach Ticketpro oraz eBilet

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

 

Data: 19.11.2013
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Bilety: 23 zł – dla posiadaczy legitymacji ISIC, 28 zł – przedsprzedaż, 36 zł - w dniu koncertu

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony