Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

ACID DRINKERS w Stodole


data: 2011-12-15
artysta: Acid Drinkers
organizator: Klub Stodoła
miasto: Warszawa
adres: Batorego 10
cena biletów: 40/47 zł


Acid Drinkers po ponad 20 latach na scenie stał się prawdziwą legendą - ikoną rocka i metalu - absolutnym władcą tej sceny. Najbardziej rozpoznawalny band trash-metalowy w Polsce, znany z rewelacyjnych płyt takich jak "Are You a Rebel?", "Infernal Conection" czy "Versess of Steel". Kwasożłopy to prawdziwi mistrzowie sztuki koncertowej- zawsze na żywo, grają z ogromną pasją i energią, od lat gromadzą pod sceną tłumy.

 


Zespół tworzy czterech absolutnie genialnych muzyków i osobliwych indywidualności.

Tomasz Titus Pukacki- założyciel, wokalista, basista i tekściarz, charyzmatyczny lider i przezabawny konferansjer. Indywidualność doceniana przez dziennikarzy, fanów i kolegów z bandu.

Maciej Ślimak Starosta - członek zespołu od 1988 roku, niesamowicie zdolny perkusista, ojciec piątki dzieciaków, z których większość odniosła sukces w Arce Noego.

Dariusz Popcorn Popowicz- urodzony z gitarą w rękach, w Acid Drinkers tworzy od początku istnienia kapeli. Specyficzny i oryginalny, absolutny fan zespołu Kiss i The Rolling Stones.

Wojciech Yankiel Moryto - najmłodsze dziecko Kwasożłopów, w składzie znalazł się po pamiętnej śmierci Olassa. Przez lata techniczny i dobra dusza zespołu. Bez wątpienia ogromny talent i człowiek z sercem na dłoni.

Acid Drinkers to zespół, który podbił serca wielu. Nie sposób przejść obojętnie obok tak wielkiego doświadczenia i znakomitego kunsztu. Koncerty grane przez nich to niepowtarzalne widowiska - Acidzi są symbolem ostrego szaleństwa i dobrej zabawy. Gwarancja satysfakcji i źródło niezapomnianych wrażeń. Ich po prostu trzeba zobaczyć!!!
 
 
Punkty sprzedaży:

Kasa Klubu STODOŁA - 
Warszawa ul. Batorego 10 
http://www.stodola.pl

Ebilet
Sklepy Media Markt

Nazwa organizatora: Klub Stodoła
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony