Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

27.06 | JWP/BEZ CENZURY | SIWERS (Koncert premierowy) w klubie Sfinks700


data: 2013-06-27


JWP | BC

To warszawska grupa, która powstała w 1996 roku. Korzenie JWP wywodzą się ze środowiska graffiti, które czynnie reprezentują od dekady. W miedzy czasie JWP i jej członkowie w zauważalny sposób zaznaczyli swój udział na scenie muzycznej. Dziesiątki gościnnych kawałków, a także wiodący udział w projektach takich jak PCP – Północ Centrum Południe (2004), czy Bez Cenzury „Klasyk” (2006), dają solidną podstawą do tego aby stwierdzić, iż pierwszy oficjalny Long Play grupy pt. „Numer Jeden Wróg Publiczny” to pozycja obowiązkowa. Album powstawał z przerwami od 2004 do wiosny 2007 roku pod okiem „Korzenia” (Studio Schron). Na albumie zawierającym 15 tracków usłyszymy, także gości, przyjaciół zespołu: Setkę, Lysola, Junior Stress’a, PCP, Luigione, a także nowe twarze: Signor I Bzyker. W nagrywaniu albumu wzięli udział tacy producenci jak Dezmond, Kuba O., Siwers, Swiety, Szczur, a takze Dj’e: DJ Cent, Deszczu Strugi, DFC, Dobry Chlopak, Technik, Szeler.

Więcej info na FB

SIWERS

Producent i raper o charakterystycznie chropowatym, głębokim głosie. Reprezentant warszawskiego Targówka. Członek warszawskiej grupy Bez Cenzury, która zadebiutowała w 2006 roku albumem "Klasyk", zaliczając istne wejście smoka singlem "Reprezentuję Siebie". Jego produkcje usłyszeć mogliście na wielu legalnych wydawnictwach, m.in. na: "Na Linii Ognia" Skazanych Na Sukcezz, "Krew i Dusza" Fu, "Numer Jeden Wróg Publiczny" JWP, „Czysta Brudna Prawda” Sokoła i Marysi Starosty czy "Pysk W Pysk" Pyskatego.

Więcej info na FB

PIÓRO | FETO | DJ LOLO

Reprezentanci Miejskiego Dystryktu, działający na trójmiejskiej scenie od 2002.
Z ich twórczością oraz biografią można zapoznać się pod poniższymi linkami:

28 czerwca światło dzienne ujrzy pierwszy solowy projekt Pióra.
Album o tytule "Tylko i Aż" zawiera siedem utworów wyprodukowanych przez Chudiniego, producenta ze Starogardu Gdańskiego. Za skrecze odpowiedzialny jest Dj Lolo (13 Crew). Gościnnie na płycie pojawia się Gruby Mielzky, który jest również odpowiedzialny za oprawę graficzną albumu. Płyta będzie do darmowego pobrania TUTAJ
___________________________________________

20:00 - Premiera najnowszego miksu - Białson Hajsy
21:00 - PROJEKT RANKOR
21:30 - PIÓRO | FETO | DJ LOLO
22:00 - SIWERS
23:00 - JWP | BC | SIWERS
___________________________________________

START - 20:00 | BILET - 20 PLN (wstęp od 16 roku życia)

Foto: http://on.fb.me/17kpmM2

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony