Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

09.11 | IZA LACH & L.U.C @ 1500m2


data: 2013-11-09
artysta: Iza Lach, Kosmostumostów, L.U.C
organizator: 1500m2
miasto: Warszawa
adres: ul. Solec 18
cena biletów: 30 pln


Zapraszamy do klubu 1500m2 na koncert: Iza Lach oraz L.U.C, który zaprezentuje Wam bardzo ciekawy projekt - Kosmostumostów. Całość wydarzenia dopełni znakomity pokaz malowania na żywo, w wykonaniu czołowych postaci polskiego street artu.

Iza Lach to polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów. Pierwszy utwór napisała w wieku trzynastu lat, później dał on tytuł jej debiutanckiej płycie "Już czas", którą wydała mając 19 lat. Drugi longplay, "Krzyk", wydała trzy lata później. Dzieło zostało dobrze przyjęte i zapewniło artystce dwie nominacje do Fryderyków, w tym dla kompozytora roku. Ma na koncie współpracę z najlepszymi na świecie, międzynarodowy rozgłos przyniosła utalentowanej Polce współpraca ze Snoop Doggiem aka Snoop Lion.

L.U.C - Kosmostumostów

L.U.C (Łukasz Rostkowski) - producent muzyczny, performer i kompozytor, autor tekstów oraz reżyser wideoklipów i koncertów, nagrodzony m.in. Paszportem Polityki, Wrocławską Nagrodą Muzyczną i Yachem, okrzyknięty przez dziennikarzy Artystą XXI wieku.

Kosmostumostów:

Projekt, który jest efektem kilkunastomiesięcznej pracy L.U.C'a , z jeszcze większym rozmachem realizuje filozofię 4 galaktyk (muzyka, liryka, film i grafika). Składa się z powiązanych ze sobą elementów. Pierwszym z nich jest album muzyczny oraz dwa teledyski. Drugim z elementów jest komiks autorstwa L.U.C'a z rysunkami utalentowanego młodego rysownika Grzegorza Przybysia, który ilustruje historię opowiedzianą na płycie. Połączeniem płyty i rysunków jest multimedialny, koncertowy show z użyciem komiksowej rzeczywistości.

WSTĘP - 30 PLN
Do nabycia w kasie klubu w dniu koncertu.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony